Byla jsem dvakrát znásilněna, pachatele dohnal ten nejpřísnější trest

23.04.2023

Zdroj obrázku: Pixabay

Příběh Meleke, kterou v 7 letech znásilnil děda, o tři roky později pak synovec přítele její matky.

Můj příběh začal, když mi bylo necelých 8 let. Můj vlastní děda, který byl alkoholik, mi sahal rukou pod kalhotky. U toho mi říkal, že je to přeci jen hra…

O necelý rok později se mi můj opilý strýc snažil sundat kraťasy a kalhotky a strčit mi ho tam. Naštěstí v ten moment přišel jeho otec a strýc toho nechal.

"Ani s jednou věcí jsem se nikdy nikomu nesvěřila, protože jsem si myslela, že mi to nikdo nebude věřit a že si vymýšlím!"

Vyrůstala jsem ve špatných podmínkách. Moje matka byla alkoholička. Většinu času trávila v hospodě, odkud si pak večer opilá vodila domů různé chlapy. Já, protože jsem se nudila a neměla jsem žádný dozor, jsem už někdy v 9-10 letech trávila většinu času venku na ulici, kde jsem s kamarádkami testovala, co se mnou udělá alkohol. Všechno bylo v tu dobu lepší než být doma.

Když mi bylo 10, tak jsem to venku s holkami s tím alkoholem trochu přehnala. Šla jsem tedy domů. Tam byla matka a její další nový objev. Ten si s sebou přivedl i synovce, kterému bylo tuším 27. Šla jsem k sobě do pokoje. Cca po 5 minutách tam za mnou synovec přišel. Začal si se mnou povídat a nabídl mi, jestli si s ním dám colu s vínem. Povídali jsme si povídali a najednou se vše tak rychle odehrálo a on se se mnou vyspal. Několikrát jsem mu řekla, že nechci, že mě to bolí. Přes to to udělal…

"Po tomto incidentu jsem začala věřit tomu, že si za to všechno můžu sama, že jsem špinavá a že si to zasloužím. Neměla jsem se doma komu svěřit, tak jsem se svěřila kamarádce."

Ta byla o trochu starší, ale také jí ještě nebylo 15 let. Krátce na to se zjistilo, že jí její starší kluk přivedl do jiného stavu a začala to vyšetřovat policie. Ona v rámci výslechu řekla, že i já jsem měla sex před tím, než mi bylo 15 let.

Tím se začal vyšetřovat i můj příběh. Na gynekologii potvrdili, že už nejsem pana. Pak mě odvezli na policii. Po výslechu mi moje matka řekla, že jsem blbá, že si za to můžu sama a jestli taky budu těhotná, vyhodí mě z okna!

Úplně mě to semlelo, nevěděla jsem, co mám dělat. Bylo mi příšerně. Přestala jsem chodit do školy. Úlevu jsem hledala v řezání se různě po těle. To mi umožnilo alespoň na chvíli zapomenout. V důsledku toho všeho jsem skončila v dětském domově. Zde jsem se seznámila s kuchařkou, která pro mě byla vším. Bavily jsme se o všem, byly jsme skvělé kamarádky, podržela mě v tom nejhorším období. Pak ale zjistila, že se sebepoškozuju a rázně zakročila. Vynadala mi a řekla, že pokud má náš vztah nějak pokračovat, musím s tím přestat! Ona mi za to stála a já přestala.

V 19 letech jsem opustila dětský domov. Chtěla jsem si o dotyčném zjistit nějaké informace, a tak jsem pátrala. Zjistila jsem, že už dávno byl propuštěn na svobodu.

Avšak vězení mu zajistilo trest ze všech nejhorší. Ostatní spoluvězni mu tam za to, co provedl, dávali neskutečně co proto. Po propuštění to psychicky nezvládl a pár dní po té spáchal sebevraždu.

Po tomhle zjištění se mi strašně ulevilo, že už nikdy nikomu nic neudělá!