Dělal mi to 5x týdně více než 6 let!

09.04.2023

Zdroj obrázku: Pixabay

Příběh Sabiny, kterou od 14 let zneužíval otčím.

Sabinu ve dvou letech opustil její biologický otec a matka si velmi krátce na to našla nového partnera. Společně pak měli další dvě děti. Sabina ho od malička brala jako vlastního tátu.

Otčím ovšem na všechny děti praktikoval velmi tvrdou výchovu a používal i velmi silné fyzické tresty.

Poprvé si otčím otestoval Sabiny hranice, když jí bylo 14 let. Začal jí osahávat pod tričkem na prsou, sahal jí i na přirození. Přemlouval jí, ať mu nafotí "hezké fotečky". Sabina si šla postěžovat matce. Ta jí ale  nevěřila.

O pár týdnů později měl otčím se Sabinou první sex. Sabina se fyzicky nijak nebránila. Měla strach. Byla zvyklá, že pokud otčímovi odporovala, seřezal jí. Proto to prostě jen přetrpěla. Věděla, že nemá cenu se ani svěřovat matce, protože ani posledně jí nic nevěřila a nijak tomu nezabránila. Takto to pokračovalo dál a dál. Dělal jí to, když matka nebyla doma, lezl za ní i do sprchy. Bylo to několikrát týdně.

Posléze je matka opustila a odešla za novým partnerem. Děti nechala v péči otčíma. Ze Sabiny se tak ve 14 stala matka a milenka zároveň!

Sabina se musela starat o mladší sourozence, pečovat o domácnost a navíc dělat otčímovi i milenku. Zhruba v 16 si začala uvědomovat, že je to strašně špatně. Začala se mu bránit. Odstrkovala ho, říkala, že nechce. Měla ale 50 kg, on přes 100 kg. Neměla žádnou šanci se mu ubránit. Snažila se to jen přežít. Otčím měl se Sabinou sex 4-5 x týdně.

Na čas se jí z tohoto podařilo odejít. Nastěhovala se k příteli a byla šťastná. Jenže asi po roce se rozešli, Sabina neměla kam jít a musela se tak vrátit "domů". Pár týdnů byl klid, pak jí ale očím sdělil, že pokud u něj chce dál žít, bude to jako dřív!

To byla pro Sabinu poslední kapka. Až ve 20 letech našla Sabina odvahu a svěřila se přátelům. Nevěděla, co dál se životem. Toho večera se strašně opila a pokusila se o sebevraždu. Díky shodě náhod se jí to nepodařilo. Přátelé pak sdělili policii, proč se tak rozhodla učinit a rozjelo se policejní vyšetřování.

Sbírka pro Sabinu

Pojďme společně pomoci Sabině, kterou od mala bil a od puberty znásilňoval její otčím.