Myslela jsem si, že takhle se tátové normálně chovají

28.01.2024

Zdroj obrázku: Pixabay

Příběh Kristýny, kterou od 12 let znásilňoval nevlastní otec.

Kristýnu a její mámu její otec opustil, když jí bylo 5 let. Matka si krátce na to našla nového partnera Petra. Kristýna je prostředním dítětem a jak sama řekla, vždy trpěla na to, že se cítila odstrkovaná a rodina jí nevěnovala dostatek pozornosti.

Petr byl ale jiný. S Kristýnou si rád hrál, brával jí na výlety, kupoval jí sladkosti. Také jí velmi často objímal, povídal si s ní a měl pro ní pochopení. Kristýna se díky tomu cítila skvěle. Měla pocit, že se o ní konečně někdo zajímá a že má patřičnou pozornost a lásku, která jí tak moc chyběla.

Petr a matka také v rodině zbourali hned několik tabu. V jejich domácnosti tak bylo běžné, že Petr všechna děvčata často plácával po zadku nebo se s nimi objímal, rodina se zcela otevřeně bavila o sexuálních tématech, Petr i matka před dcerami neměli problém chodit nazí nebo vtipkovat o erotických pomůckách.

Kristýna, protože v životě nic jiného nezažila, si myslela, že je tohle úplně normální. Petr si u ní velmi rychle vybudoval důvěru, ale především to, jak se k ní choval, považovala za symbol otcovské lásky. Kristýna ho doslova zbožňovala.

Kristýna měla jednou větší průšvih ve škole a bála se s ním svěřit doma. Nejvíce se bála toho, že matka bude zuřit. Petr jí však nabídl pomoc, průšvih za Kristýnu vyřešil, dal jí pochopení a zároveň řekl, že to bude jejich malé tajemství, že se to máma nikdy nedozví. Tím si Kristýnu neskutečně zavázal.

Vše začalo tím, že Petr Kristýně nabídl, že by se mohli "poňuchňat", čímž myslel objetí. Vzhledem k tomu, že Kristýně lidský kontakt a láska moc chyběli, souhlasila. Společně se pak objímali a on jí u toho hladil po zádech. Jenže "poňuchňání" se postupně stupňovalo a stupňovalo. Petr následně přešel jak hlazení intimních partií Kristýny, tak k tomu, že po ní vyžadoval masturbaci, či orální uspokojování.

Ve 13 letech pak na Kristýně vyzkoušel hned několik erotických pomůcek, včetně různých vibrátorů. Vše ale pod záminkou toho, že se jedná o hru, ňuchňání a že tohle dcery s tatínky normálně dělají. A Kristýna tomu věřila...

Zlom však nastal v momentě, kdy Kristýně bylo 16 let a došlo jí, jak moc špatné to všechno bylo. Tehdy se poprvé pokusila o sebevraždu. Její následný život až doposud pak představoval pouze sérii hospitalizací po různých psychiatrických nemocnicích.

Až dosud nebyla schopna promluvit o tom, co se jí skutečně stalo. Trvalo to celých 9 let!, než našla odvahu se svěřit a celou věc oznámit. Momentálně tak Kristýna prochází prvotní fází trestního řízení.

Jednání otčíma jí však poznamenalo na celý rok. Kristýna je závislá na péči psychiatra a psychologa. Momentálně není ani v jejích silách nastoupit plnohodnotně do zaměstnání. Její cestu se jí tak snažíme co nejvíce ulehčit. A vy nám s tím můžete pomoci.

Sbírka pro Kristýnu

Pomozme společně Kristýně, která je obětí dlouhodobého znásilňování.