Otčím mě zneužíval, máma mi nevěřila

30.04.2023

Zdroj obrázku: Pixabay

Příběh Nely, kterou zneužíval přítel její matky.

Když mi bylo 14 let, moje matka se rozešla s mým nevlastním otcem, který mě od mala vychovával a brala jsem ho jako tátu. Krátce na to si našla nového přítele. Z počátku se jevil, jako skvělý chlap. Učil se se mnou, povídali jsme si o všem a máma byla šťastná, že jsme si navzájem sedli.

Pak to ale začalo. Naprosto nevinně. Po příchodu ze školy mě třeba objal. Pár dní na to přidal k objetí i pohlazení, následovalo zmáčknutí nebo plesknutí přes zadek. Máma měla často odpolední, tedy si ničeho takového všimnout nemohla.

Jakékoliv moje koupání či sprchování se neobešlo bez jeho přítomnosti. Věděl, že jsem v koupelně a přes to mi tam vždy musel vlézt. Zamknout bohužel nešlo... Takhle se to dělo několik týdnů.

Pak to ale pro něj asi začalo být málo. Navrhl mi, ať si jdu lehnout k němu do postele. Byla jsem dítě, introvertka, nenapadlo mě, že je za tím něco zlého. Chtěl, ať ho masíruju a hladím. Potom chtěl hladit on mě. Několikrát se mi pokusil sundat veškeré oblečení. Až se mu to podařilo. Nikdo nebyl doma. Máma v práci, sourozenci venku. Tohle všechno trvalo více jak rok!

Nejprve jsem se o tom svěřila kamarádovi. Prosil mě, ať z té domácnosti odejdu. Mámě jsem to říkala několikrát, co mi její přítel dělá, ale nezajímalo jí to. Můj nevlastní otec, který mě ale od mala vychovával, měl v té době novou přítelkyni - skvělou osobu, které jsem mohla říct naprosto vše! Svěřila jsem se tedy jí. Ta mi řekla, ať si okamžitě sbalím věci a jdu bydlet k nim. Pomalu jsem se tedy sbalila a chtěla se vytratit z bytu, ale mámy přítel si toho všiml. Okamžitě zavolal matce a ta jela rychle z práce domů.

Díky bohu se mi však podařilo k nevlastnímu otci utéct. Společně s přítelkyní zavolali policii a mému biologickému otci.

Matka tehdy před policií řekla, ať si sbalím všechny věci a táhnu do p*če. Od té doby se mi neozvala. Je to více jak 3 roky!

Momentálně se však mám skvěle. Bydlím s přítelem a i když jsem si v mezidobí musela ještě projít násilím ze strany mého biologického otce, který propadl alkoholu a ženským, které si vodil domů, a následně si zlost vybíjel na  mně, dnes jsem konečně šťastná! Všechno mě to hlavně naučilo, jak rozhodně jednou nechci vychovávat svoje děti!

Chtěla bych tímto vzkázat všem lidem, kteří se trápí ve vztahu s partnerem nebo rodiči. Nejste na to sami! Nebojte si říct o pomoc, ukažte svou sílu. Ten pocit úlevy je k nezaplacení!