Sebrala mi naprosto všechno!

22.10.2023

Zdroj obrázku: Pixabay

Partnerka mě připravila naprosto o všechno. O děti, rodinu, zdraví, peníze i střechu nad hlavou.

Radim je otcem syna Adámka a se svou partnerkou vychovával  od 2 měsíců i dceru Haničku, kterou má Aneta z předchozího vztahu.

Radim měl na začátku tohoto vztahu již jisté problémy. Kvůli předchozí partnerce se zadlužil a tato ho i stáhla k občasnému užívání návykových látek. Sám ale vyhledal odbornou pomoc, šel na léčení, zabral a veškeré své dluhy splatil. Myslel si, že s Anetou začne nový život.

Aneta mu velmi rychle nabídla, aby se k ní nastěhoval, což také v zamilovanosti udělal. Spolu vychovávali malou Haničku a a za pár měsíců mu Aneta oznámila, že je těhotná. Radim měl obrovskou radost, že bude táta. A přesně v této době vše začalo.

Aneta mu nejprve začala vyčítat jeho rodinu, která bydlela cca 150 km daleko. Nenápadně mu zakazovala za ní jezdit. Jednou proto, že přeci ji nenechá doma těhotnou samotnou, co kdyby se jí něco stalo, podruhé protože přeci na ten víkend už slíbila něco jiného. Posléze pro to, že by benzín tam a zpátky stál moc peněz a teď je přeci potřeba šetřit na miminko. Radim byl sice smutný, ale všechny tyto "argumenty" chápal. A tak vlastní rodiče neviděl více jak 2 roky.

Poté Aneta přišla s tím, že je potřeba se kvůli dětem přestěhovat do většího. S tím Radim samozřejmě souhlasil. Nové bydlení obnášelo vyšší náklady. Aneta nepracovala a vyhodnotila, že je potřeba si za tímto účelem půjčit peníze. Jenže mu jaksi zapomněla říct, že je sama dost zadlužená. A tak si zajistila půjčku vyšší, ze které si poplatila svoje předchozí dluhy, o čemž Radimovi nic neřekla. Neustále ho shazovala, že když měl kdysi exekuce, tak neumí s penězi hospodařit, a tak bude nejlepší, aby celá jeho výplata chodila na její účet, ke kterému Radim neměl přístup, a ona bude spravovat rodinné finance. Radim tomu bohužel uvěřil, a tak s tím souhlasil.

V tenhle moment se stal Radim ekonomicky závislým na své partnerce. Peníze dostával pouze na benzín do práce a na 2 krabičky cigaret týdně.

Během těhotenství se Anetě podařilo Radima svými žárlivými scénami přesvědčit, aby ze svého života odstranil i veškeré přátele. Neustále mu kontrolovala telefon, pokud byl Radim v práci, tak mu vyčítala, proč je na mobilu online a nepíše jí, komu píše, co dělá. Pokud jí jakkoliv naštval, sdílela to na svém Facebooku s označením jeho jména.

Poté se narodil společný syn Adámek. Chvíli ve vztahu panovala harmonie. Jenže období líbánek nikterak dlouho nevydrželo.

Anet začala své týrání stupňovat. Nejprve Radima shazovala před dětmi, že je neschopný otec, který nic nezmůže, o nic se nepostará. Poté jej začala zcela direktivně úkolovat, kdy mu na každý den sepsala 20 řádkový seznam věcí, které musí udělat či zařídit. Pokud je nesplnil, zamkla dveře do bytu a odmítala ho pustit domů.

Poté začala přidávat urážky, že je neschopný deb*l, kr*tén, frigidní pí*us apod. Ať udělal cokoliv, vždy to bylo špatně.

Zhruba po pěti letech vztahu se Radim vzepřel a Anetě oznámil, že je konec. Chtěl se domluvit, jak se bude moci vídat s dětmi a že se ze společné domácnosti odstěhuje. Vzhledem k tomu, že neměl žádné peníze ani zázemí, bydlel ve stanu na pronajaté zahrádce. V ten moment však Aneta začala neskutečně vyvádět.

Přijela k němu do práce, kde mu před ostatními ztropila strašnou scénu, posílala Radimovi stovky zpráv denně a více jak stokrát se mu snažila dovolat. Posílala mu také fotky plačících dětí a odporně mu vyčítala, že je to jen jeho chyba, protože děti zradil a vykašlal se na ně. Tímto psychickým terorem se jí podařilo donutit Radima, aby se po pěti dnech vrátil zpátky.

Idylka však trvala asi jen 14 dní. Poté se vše vrátilo do starých kolejí. Jenže tentokrát se již Aneta neštítila použít ani fyzické násilí. V jedné z hádek Radima naschvál opařila horkým kafem, po druhé o něj přerazila koště. Její oblibou se stalo zamykat jej na balkoně, když si šel po hádce zakouřit a odmítala ho hodiny pustit domů. Když Radimovi ujely nervy a začal se v hádce slovně bránit, otevřela vchodové dveře od bytu a v paneláku začala křičet: "Pomoooc, pomozte mi, on mě chce zabít!!!".

Pokud se Radim na příjezdu z práce zdržel, okamžitě následoval trest. Radim musel být vždy přesně tam, kde Aneta žádala. Opakovaně také psala jeho rodině, co to vychovala za neschopného člověka.

Tím vším Aneta Radima dostala na absolutní dno!

Radim se na nás s prosbou o pomoc obrátil už počátkem roku 2023. I přes to, že mu byla poskytnuta veškerá dostupná podpora, opět opakovaně podlehl teroru ze strany Anety.

Až nyní však pohár jeho trpělivosti přetekl, a to v ten moment, kdy jej Aneta surově fyzicky napadla před dětmi. V afektu se jí pak podařilo uhodit i společného syna. Radim pochopil, že se už skutečně nic nezmění a začal jednat.

Ještě téhož dne mu byla poskytnuta právní pomoc a okamžitě bylo podáno trestní oznámení. Po 4 hodinovém výslechu na policii si však vyslechl, že mu policie nevěří, protože "tohle by si přece chlap líbit nenechal...".

Radim teď bydlí opět ve stanu na zahradě. Jeho výplata za září ještě přišla na účet Anetě. Rychle se snaží sehnat alespoň nějaký byt. Do toho mu chodí stovky zpráv a telefonátů od Anety denně. Opět probíhá naprosto nechutné vydírání prostřednictvím dětí. Pro policii je potřeba zajistit důkazy, které se aktuálně zpracovávají. Radim je však rozhodnutý, že už se k ní nikdy nevrátí.

Radimovi můžete pomoci příspěvkem ve sbírce.

Sbírka pro Radima

Pomozme společně Radimovi, kterému partnerka vzala děti, rodinu, peníze i střechu nad hlavou.